Kuşkonmaz falcısı günümüzün Baba Vanga’sının kehanetleri: Fransa’da bu yılki Olimpiyatlar için de öngörüsü var

BBC’nin haberine göre Jemima Packagington kuşkonmaz kullanarak geleceği okuyabildiğini iddia ediyor. Bilmesi gereken her şeyin, mızrakların yüzeye fırlatıldığında oluşturduğu şekillerde görülebileceğini söylüyor.

İngiltere’nin Bath şehrinde yaşayan ve Mystic Veg olarak da bilinen Packagington, Brexit, Mexit ve Boris Johnson’ın başbakanlık görevi de dahil olmak üzere bir dizi büyük olayı başarıyla öngördüğünü söylüyor. Çalışmalarına o kadar ilgi duyulan alternatif falcı, İngiltere ve ABD’de çeşitli televizyon programlarında yer aldı.

Packagington, “Kuşkonmaz sapları yorumlayabildiğim desenler oluşturuyor” diyor. “Sebzeler döküldüğünde, genel resim, tahminlerde bulunmak için kullandığım alfabenin hem sembollerini hem de harflerini gösteriyor” diye açıklıyor.

Mystic Veg’i ilk duyduğumda oldukça ilgimi çekmişti. İşte bu yüzden, bir perşembe öğle yemeği vakti, kendimi yemek masasındaki bir kumaşın üzerine 13 sap kuşkonmaz atarken ve kendini ‘asparamancer’ diye itiraf eden birine göndermek için fotoğraflar çekerken buldum.

Bir yetenek ortaya çıktı

Packagington, Worcestershire’ın kuşkonmaz yetiştirme merkezi olarak ünlü bir bölgesi olan Evesham’da büyüdü. Geleceği tahmin etmek için sebzeyi kullanma yeteneğinin ebeveynleri tarafından çocukluğunda keşfedildiğini söylüyor.

“Görünüşe göre bir avuç tereyağlı kuşkonmaz yakaladım ve elimden kaldırım taşının zeminine düştü ve çok erken bir açıklama yaptım. Ailem ne olduğunu hatırlamıyordu ama her yer çok sessizdi. Ancak ben biraz büyüdüğümde annem, çay yapraklarını okuyan yaşlı bir teyzesi olduğunu ve bu yeteneğin bir nesil atlayıp atlamadığını düşünmeden edemediğini söyledi.”

Packagington, genç bir yetişkin olarak tahminlerde bulunmak için kuşkonmazla çalışmaya başladı ve “her şey yolunda gidiyor gibiydi” dedi.

Kuşkonmazla öngörülen gelecek

Burada Packagington’ın insanların geleceğini okumak için kullandığı araçlarla karşınızdayım: kuşkonmaz

Bir okuma istemek için Packagington’la iletişime geçtiğimde, bana birkaç kuşkonmaz mızrağı (sayı ilgisiz) tercihen soluk bir arka plana sahip düz bir yüzeye atmamı tavsiye ediyor. Daha sonra sapların nasıl düştüğünün fotoğrafını çekmem, onları bıraktığımda nerede durduğumu işaretlemem ve görüntüyü ona göndermem gerekiyor.

Konumum hakkında fikir vermek için resimlerden birindeki çoraplı ayaklarım da dahil olmak üzere talimatları takip ediyorum. Beş gün sonra tahminlerim geldi.

Packagington’ın geleceğimi tahmin etmek için kullandığı kuşkonmaz modelim

Bunlardan ilki romantizmle ilgili: Packagington’a bekar olduğumu söyledim ve asparamancer “çok yakında hayatıma önemli bir etkisi olacak” bir kişinin geleceğini hayal ediyor.

Bir sonraki tahminle işler biraz daha spesifik bir hal alıyor: Kasım ayında New York’a bir ziyaret yapılması planlanıyor. Bu ilginç bir önsezi: New York ziyaret edilecek yerler listemde ve bu yıl ABD’ye bir gezi yapmayı düşünüyorum.

Packagington sap desenimde birbirine bağlı K, H ve A harflerini gözlemliyor ve bunun, bu baş harflere sahip kişilerle bir parti veya bir tür kutlamayı akla getirdiğini iddia ediyor. Bu bana ilk başta bu yaz evlenecek olan ve adı bu harflerden biriyle başlayan yakın bir arkadaşımı hatırlatıyor. Peki ama annemle babam bu sonbaharda evliliklerinin 30. yılını kutlarken, H ve A harfleri aynı zamanda ‘mutlu yıldönümleri’ anlamına da gelebilir mi?

Toplumsal tahminlere gelince, asparamancer 2023 için belirli bir dizi tahmin oluşturdu; bunlar mutlu bir taç giyme töreninden iklim değişikliği korkularına sürekli odaklanmaya kadar her şeyi kapsıyor.

“Yeni yıl tahminleri yaparken arkadaşlarımın ve ailemin bana ilettiği önerilen konuların listesini kullanıyorum” diyor. “Sırayla her soruya odaklanıyorum ve bir cevap için mızrakları fırlatıyorum.”

Bu yılki tahminlerde tahsisatların daha da popüler hale geleceği öngörülüyor, tarım işçiliğinde patlama bekleniyor ve Packagington ayrıca Dişi Aslanların Kadınlar Dünya Kupası’nı kazanacağını öngörüyor. “Bu tahminle birlikte tacı işaret eden oklar gördüm” diye açıklıyor.

O halde bunda çok da şok edici bir şey yok; gerçi bu yazki turnuva için beni daha da heveslendirdi.

Spora sadık kalan Packagington, Chelsea futbol kulübünün ragbi birliğinin daha az iyi durumda olması ve daha fazla kulübün yönetime geçmesiyle birlikte “güçten güce” doğru ilerlediğini öngörüyor.

Packagington ayrıca “kraliyet unvanlarının kaldırılmasını” ve yüksek profilli siyasi şahsiyetlerin (milletvekilleri olmasa da) yozlaşmış olduğunun açığa çıkmasını öngörüyor.

Geleceğiniz tahmin edildikten sonra kuşkonmazla ne yapmalısınız?

Falcılık gücüne inansanız da inanmasanız da, kuşkonmazı bir sonraki alışveriş listenize eklemeye değer çünkü Britanya’da yetiştirilen ürünler için kısa sezon . başladı. Neyse ki, onu mutfakta en iyi haliyle çalıştırmanın birçok yolu var.

Yıkadıktan sonra mızrağın tabanındaki soluk kısımları bir bıçakla kesmenin önemli olduğunu, çünkü bunların sert ve odunsu olacağını söyledi. Bu, en yaygın yöntem olan uçlarını parmaklarınızla koparmaya karşıdır, ancak sebzenin mükemmel kısımlarını boşa harcadığınızı görebilirsiniz.

Chinn, “Kuşkonmazın en hassas olduğu yerden kırıldığına dair bir teori var ama bence gerçek şu ki, onu tuttuğunuz her yerde kırılıyor” diyor.

Hazırlandıktan sonra, belki de özel bir akşam yemeği için kolay bir başlangıç ​​yapmak için kullanın. Chinn, “Birkaç dakika kaynatın, üzerine biraz peynir rendeleyin ve biraz tereyağı ekleyin” diyor. Daha gösterişli bir etki için hollandaise sosu veya haşlanmış yumurta ile servis edebilirsiniz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir