Nijerya Kralı’nın Oğluyla Evlenen Türk Kızı Saray Beklerken Gecekondu Şoku Yaşadı

7 yıl önce vefat eden kralın oğluyla evlenerek “Nnonye” unvanını alan Sancaktar, yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Nijerya’daki günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşan Sancaktar, bu sefer de kayınvalidelerinin evini gözler önüne serdi. Görkemli bir saray kapısı bekleyenler, oldukça mütevazı bir gecekonduyla karşılaşınca şaşkınlıklarını gizleyemediler.

İşte Cansu Sancaktar’ın videodaki sözleri:

“Nijerya’dan herkese selamlar kaynanam ile kayınpederimin evini geziyoruz. Kayınpederim 7 sene önce vefat etti. Kendisi ölmeden önce kraldı. O nedenle kapı biraz heybetli ve ismi yazıyor. Evet havalı ve cool. Eşim yardımcı oluyor sağ olsun. Giriş sağlanıyor eve… Evin giriş kısmı bu şekilde gözüküyor. Kaynanam hemen saçlarımı örgülü görüyor, beni bir güzel seviyor. Neyse çok bakmayalım, nazarlara gelmeyelim. Eşim gördüğünüz üzere girer girmez sağ tarafa gidiyor.

Bunun bir sebebi var. Çünkü kayınpederim ölünce sol tarafa ilk hanıma, sağ tarafı da benim kaynanama veriyorlar. İki eşi varmış. Kral olduğu için bir obje görüyoruz. Kendi heykeli var. Arkada bir asker heykeli var. Burada maalesef onların mezarı var. Hiç bakmamışlar, çok üzüldüm. Diğer heykelini görüyoruz. Burada halkla konuştuğu kısım. Burası Mirimma House… Kaynanam için yaptırmış, onun ismini vermiş. Çok tatlı bence. Burada da kaynım, kaynanam beraber oturup bir şeyler yiyip içiyoruz. Bahçede mango ağaçları ve palmiye ağaçları var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir